Alan Wake’in Dead By Daylight’a Katılacağı Resmen Duyuruldu


Dead by Daylight, oyunseverlere müjdeli bir haberle geldi: Remedy Entertainment’ın korku serisi Alan Wake‘in ünlü karakteri, 30 Ocak’ta bu popüler hayatta kalma oyununa katılıyor.

Geliştirici Behavior Interactive tarafından yapılan resmi duyuru, oyunseverleri heyecanlandırırken, bu eklentinin getireceği yeni dinamiklerle oyunun nasıl bir evrim geçireceği merak konusu haline geldi.

Kült Korku Oyunu Karakteri Alan Wake, Dead by Daylight Evrenine Katılıyor

Dead by Daylight

Dead by Daylight, özgün yapısıyla oyunculara hayatta kalma mücadelesi sunan ve popüler kültürden esinlenen korku karakterlerini bir araya getiren bir çok oyunculu korku oyunudur.

Geliştirici Behavior Interactive, Dead by Daylight’ın son bölümünde Alan Wake‘i oynanabilir bir hayatta kalan olarak oyuna ekleyeceğini duyurdu. Bu anons, oyun dünyasında heyecan yaratırken, Remedy Entertainment kreatif direktörü Sam Lake yaptığı açıklamada,

İşkence gören yazarımız Alan Wake’i beğenilen Dead by Daylight’a getirmekten heyecan duyuyoruz” dedi. Lake ayrıca, her iki oyunun hikayesinin şaşırtıcı derecede uyumlu olduğunu vurgulayarak, “Alan Wake 2’nin çıkmasıyla birlikte başka bir kabusun başlamasının zamanı geldi” şeklinde konuştu.

Dead by Daylight oyuncuları, Alan Wake‘in oyuna katılmasıyla oyunun dinamiklerinde nasıl bir değişiklik yaşanacağını merakla bekliyor. Bu yeni eklemenin getireceği heyecan verici özellikleri keşfetmek için 30 Ocak’ı beklemekte fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir