Annapurna’nın Yeni Oyunu “Open Roads” 1 Ay Ertelendi


Annapurna Interactive tarafından yayınlanacak olan heyecanla beklenen anlatı macera oyunu Open Roads, bir ay ertelendi. Oyunun başlangıçta planlanan 22 Şubat çıkış tarihi, geliştirme ekibinin daha fazla iyileştirme yapabilmesi için 28 Mart’a ertelendi.

Open Roads: Hikaye Odaklı Bir Macera

Open Roads

Open Roads, duygusal bir yolculuğa çıkan ana karakterler Tess Devine ve annesi Opal‘ın hikayesini anlatıyor. Güzel bir sonbahar gününde evlerinin tavan arasında eski notlar ve mektuplar bulan Tess ve Opal, köklü aile sırlarını keşfetmeye başlarlar. Bu keşifleri, yıllar önce yapılmış hırsızlıkların, kayıp bir hazinenin ve karanlık aile gizemlerinin izini sürmelerine neden olur. Oyun, Tess ve Opal’ın terk edilmiş aile mülklerini keşfetme ve geçmişlerini gün yüzüne çıkarma yolculuklarına odaklanıyor.

Ve bu yolculukta sadece aradıkları gerçeği değil, birbirlerini de keşfedecekler.

Oyunda, 16 yaşındaki Tess Devine’e Kaitlyn Dever‘ın, annesi Opal’e ise Keri Russel‘ın sesi eşlik ediyor. Elle çizilmiş animasyonları içeren Open Roads, derin ve karanlık aile sırlarını gün yüzüne çıkarma vaadiyle dikkat çekiyor.
Beğenilen hikaye oyunları Gone Home ve Tacoma‘nın ardındaki ekip, bu sefer bir anne-kız yol macerasını oyunculara sunuyor.

Open Roads, çıkışını Xbox, PlayStation, Nintendo Switch ve PC platformları için 28 Mart’ta gerçekleştirecek. Oyuncular, bu tarihe kadar heyecanla bekledikleri oyunun daha da olgunlaştırılacağına ve etkileyici bir hikaye deneyimi sunacağına inanıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir