Arcane 2.Sezondan İlk Tanıtım Fragman Paylaşıldı


Riot Games ve dünyanın en çok aboneye sahip dijital içerik platformu Netflix ortaklığında geçtiğimiz yıllarda izleyici karşısına çıkan League of Legends evreninde geçen Arcane dizisi; yayınlandığı dönemde izleyenlerden tam not almayı başardı. Netflix‘in en iyi ve en çok izlenme sayısına sahip yapımları arasına giren yapımın yeni sezonu, uzun süredir hayranlar tarafından bekleniyor.

İki kardeş olan Vi ile Jinx’in çalkantılı ilişkisini ve Zaun ile Piltover arasındaki uçurumu konu alan dizinin yeni sezonundan ilk somut bilgiler geçtiğimiz aylarda Netflix tarafından paylaşıldı. Aradan çok fazla zaman geçmeden platform, hayranların iple çektiği yeni sezondan ilk tanıtım fragmanını paylaşarak dizinin 2024 yılı içerisinde kesin olarak izleyici karşısına çıkacağını bir kez daha onayladı.

Arcane Dizisinin 2.Sezonundan Paylaşılan İlk Tanıtım Videosu

Netflix‘in Arcane dizisinin yeni sezonu için paylaştığı ilk tanıtım fragmanında; “Oyuna yeni çarlar ekleniyor.” açıklamasına yer verildi. Dizinin yeni sezonu 2024 yılının Kasım ayı içerisinde izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir