Assassin’s Creed Red Ve Star Wars Outlaws Çıkış Tarihleri Belli Oldu


Ubisoft‘un son üç aylık kazanç raporundaki açıklamaları, oyun dünyasında büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Assassin’s Creed Red ve Star Wars Outlaws‘un çıkış tarihleri, oyunseverler arasında merakla bekleniyor. Assassin’s Creed Red’in 31 Mart 2025’te çıkacağı kesinleşti ve bu, feodal Japonya temalı yeni bir Assassin’s Creed deneyimine hazırlanan hayranlar için büyük bir haber. Feodal Japonya atmosferinde geçecek olan oyun, serinin hayranlarını bekleyişe geçirdi.

Star Wars Outlaws ise Xbox platformuna 2024’te gelecek. Bu oyun, Star Wars evreninde açık dünya keşiflerini sunacak ilk oyun olma özelliğini taşıyor. Bu haberi duyan Star Wars hayranları, uzun zamandır bekledikleri bir deneyimi yaşamanın heyecanını duyuyorlar.

Assassin’s Creed Red ve Star Wars Outlaws Geliyor

Assassin's Creed Red

Ubisoft CEO’su Yves Guillemot‘un açıklamaları, şirketin bu büyük projeler için büyük umutlar beslediğini ve yaratıcı ekiplerin potansiyellerini tam anlamıyla ortaya çıkarmak için çalıştığını gösteriyor.
Assassin’s Creed Red hakkında henüz çok fazla bilgi olmamasına rağmen, açık dünya RPG tarzında bir oyun olacağı ve feodal Japonya atmosferiyle büyüleyici bir deneyim sunacağı belirtiliyor.

Star Wars Outlaws ise Star Wars evreninde açık dünya keşifleri sunacak ilk oyun olma özelliğini taşıyor. İki oyunun da, öncekilerden farklı ve benzersiz bir deneyim sunması bekleniyor.

Ubisoft‘un bir başka merakla beklenen oyunu XDefiant’ın da çıkış tarihi belli oldu. Oyunseverler, bu büyük projelerin hayata geçişini sabırsızlıkla bekliyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir