Atatürk Filminin 2.Bölümünden İlk Fragman Paylaşıldı


Disney’in sahip olduğu dijital içerik platformu Disney Plus, ülkemize geçtiğimiz yıl oldukça hızlı bir giriş gerçekleştirdi. Birçok yerli içerik ile kullanıcıların karşısına çıkan platform, ulu önderimize odaklanan Atatürk dizisinin prodüksiyon aşamasında olduğunu duyurarak büyük sükse yapmayı başardı.

Lakin geçtiğimiz aylarda Disney PlusAtatürk dizisini platformda yayınlamaktan vazgeçerek, projeyi bir sinema filmine çevirdiklerini açıkladı. Geçtiğimiz aylarda oldukça büyük gündem olan ve kamuoyunun tepkisini toplayan filmin ilk bölümü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı‘nda “Tüm Türkiye’ye Armağan” etiketiyle FOX TV üzerinden izleyiciyle buluştu. Ayrıca, 3 Kasım tarihinde sinamalarda da vizyona giren filmin ardından, ikinci bölüm için ilk fragman paylaşıldı.

En sonunda uzun zamandır merakla beklenen yapımdan hayranları tatmin edebilecek yeni ilk fragman, yapımın prodüksiyonunu üstlenen Lannister Medya tarafından paylaşıldı.

Atatürk Filminin 2.Bölümü İçin Paylaşılan İlk Fragman

https://www.youtube.com/watch?v=xoOzqBkDVH4

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk‘ü konu alan yapımın ikinci filmi, 5 Ocak 2024 tarihinde sinemalarda izleyiciyle buluşacak. Her iki yapımın özel versiyonları ise 2024 yılının yaz aylarında FOX TV üzerinden izleyiciyle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir