Bryan Cranston, Breaking Bad Devam Yapımları Hakkında Konuştu


2008 yılında vizyona giren Breaking Bad, şüphesiz ki 100 yılın en iyi yapımlarından bir tanesi. Bu dizi ile beraber birçok efsane karakter hayatımıza girdi. Hayatımıza giren bu karakterler, onların sahip oldukları hikayeler ve geçmişleri zamanla sanki birer kurgu karakteri değiller tam aksine gerçekten yaşayan insanlar hissi vermeye başladı.

AMC, Better Call Saul dizisi ile Breaking Bad‘in en sevilen karakterlerinden bir tanesi olan avukat Saul Goodman‘ın hayatına odaklandığı dizi ile hayranların karşısına çıktı. Better Call Saul, dizi dünyasında izlediğimiz birçok yan yapıma ders verir nitelikte bir kaliteye sahip olsa da, ne yazık ki güzel şeyler oldukça çabuk biter.

Dizinin hayranları Better Call Saul‘un çarpıcı ve bir o kadarda etkileyici finalinin ardından Breaking Bad evreninde yer alan yeni yapımları beklemeye başladı. Ancak ana dizinin başrolü olan ve Walter White karakterine hayat veren Bryan Cranston, son dönemde oldukça gündem olan devam yapımları hakkında bir takım açıklamalarda bulundu.

Bryan Cranston, Breaking Bad’in Devam Yapımlarına Sıcak Bakmıyor

Breaking Bad

Breaking Bad dizisinin başrolü olan ve Walter White karakterine hayat veren Bryan Cranston, geçtiğimiz günlerde ET Online ile bir söyleşi gerçekleştirdi. Son dönemde oldukça konuşulan ve yapımcılar tarafından sıkça gündeme getirilen aynı evrende geçen yapımlar hakkında, “Her hikayenin bir başı ve sonu var.” açıklamasında bulundu.

Her şeyin bir sonu olmalı, her şey döngüsel, hayatımız döngüsel… Mevsimler, ağaçlar, her şey. Bu yüzden bir başlangıcı, ortası ve sonu olsun ve sonra akışına bırakın..

Şuan için geliştirme aşamasında olan herhangi bir Breaking Bad spin-off projesi yer almıyor. İlerleyen yıllarda bu durum değişecek mi, beraber göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir