Çağatay Ulusoy’lu Kübra Dizisinden İlk Tanıtım Paylaşıldı


Netflix, sürekli olarak yeni yapımlar ile karşımıza çıkıyor olsa da bu yapımlar genel olarak birbirleriyle oldukça benzer yapıda oluyorlar. Platformun, izleyenlere farklı bir deneyim vaadden yerli yapımlarından bir tanesi de; Platformun ilk sezonun ardından iptal etme kararı aldığı Sıcak Kafa dizisinin de yazarı olan Afşin Kum‘un, başrolünde Çağatay Ulusoy‘un yer aldığı Kübra dizisi.

Netflix‘in yeni yerli dizisi ve Afşin Kum‘un aynı isimli romanından uyarlanan dizinin konusu kısaca şu şekilde; “Bir imalat atölyesinde çalışan Gökhan Şahinoğlu’nun hikayesini anlatıyor. Araları pekte iyi olmayan kız arkadaşı Şahinoğlu’nun telefonuna sanal arkadaşlık uygulamasından Kübra isimli birisi mesaj atınca tüm hayatının değişmesini konu alıyor.”

Kübra Dizisinden Paylaşılan İlk Tanıtım Videosu

Afşin Kum‘un aynı isimli romanından uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler şu şekilde; Çağatay Ulusoy. Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan ve Erdem Şenocak

Afşin Kum‘un aynı isimli romanından uyarlanan ve Çağatay Ulusoy‘un başrolünde olduğu Kübra dizisi, 18 Ocak tarihinde Netflix üzerinden izleyiciyle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir