CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’nin Devamı İçin Yeni Bir Projeye Hazırlanıyor


2020’deki Cyberpunk 2077‘nin tartışmalı çıkışının ardından CD Projekt Red ekibi, yeni yılın başlarında Cyberpunk evrenindeki yolculuklarına devam ederek büyük planlar yaptıklarını gösteriyor. Igor Sarzynski‘nin paylaştığı Twitter gönderilerine göre, Boston, Massachusetts’te yeni bir ofis açıldı ve Project Orion adlı yeni projeye resmi olarak başlandı.

Project Orion: CD Projekt Red’in Cyberpunk Evrenindeki Yeni Yolculuğu

Cyberpunk

Sarzynski, “Boston ofisinde ilk gün! Eski dostlarla tanışmak ve resmi olarak Orion yolculuğumuza başlamak çok güzel. Bu proje için daha fazla heyecanlı olamazdım ve bunu özel bir şey haline getirebileceğimize eminim. 2077 sadece bir ısınmaydı” ifadeleriyle projeye duyduğu heyecanı paylaştı.

Cyberpunk 2077‘nin ardından gelen Project Orion projesi hakkında henüz pek bilgi bulunmamakla birlikte, CD Projekt Red ekibinin bu projede Cyberpunk evrenini genişletmeye ve geliştirmeye odaklandığı anlaşılıyor. Cyberpunk 2077’nin çıkışındaki sorunlardan ders çıkaran ekip, bu yeni projede daha başarılı ve kapsamlı bir deneyim sunma amacında.

Cyberpunk 2077’nin ticari başarısının yanı sıra, oyuna yapılan Phantom Liberty genişleme paketiyle de oyunculara yeni içerikler sunulmuş durumda. Project Orion‘un, Night City’nin dışına yayılarak evreni nasıl genişleteceği ve oyunculara neler sunacağı ise henüz netlik kazanmış değil.

CD Projekt Red, Project Orion ile Cyberpunk evrenindeki hikayeye ve oyun deneyimine yeni katkılarda bulunmaya hazırlanırken, oyuncuların bu yeni projeye duyduğu merak büyüyor. İlerleyen günlerde Project Orion ile ilgili daha fazla ayrıntının ortaya çıkması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir