Çılgın Hırsız 4’ten İlk Fragman Paylaşıldı


Animasyon yapımlarıyla adından çokça söz ettiren animasyon şirketi Illuminations, ilk olarak 2010 yılında izleyici karşısına çıkan ve animasyon filmlerine yeni bir soluk getiren Despicable Me (Çılgın Hırsız) serisini eski günlerine döndürmek için gün saymaya başladı.

Buna inanması oldukça zor olacak lakin, Çılgın Hırsız serisine ait son film yedi yıl önce izleyicilerin karşısına çıktı. Stüdyo son yıllarda aynı evrende geçen Minyonlar film serisine odaklanmış durumda olsa da, Çılgın Hırsız serisi yeni ve dördüncü filmiyle beraber geri dönüyor.

Çılgın Hırsız 4 İçin Paylaşılan İlk Fragman

Paylaşılan ilk fragman ile beraber, seslendirme kadrosunun değişmediği dikkatlere çarpıyor. Ayrıca filmin seslendirme kadrosuna; Will Ferrell, Sofia Vergara, Joey King, Stephen Colbert gibi isimlerde dahil oldu. Yıllar sonra geri dönen, hayranların beklentisini karşılan yapımın konusu ve hikayesi ise henüz netleşmiş durumda değil.

7 yıl aradan sonra geri dönen Despicable Me (Çılgın Hırsız) serisini yeni filmi Çılgın Hırsız 4, 3 Temmuz tarihinde sinemalarda izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir