Death Stranding 2 On the Beach 2025 Yılında Çıkacak


Yeni Hideo Kojima oyunun nihai adının Death Stranding 2 On the Beach ve 2025 yılında bizlerle olacağı söyleniyor. Elbette hesapta olmayan bir aksilik yaşanmaz ise. Bunun yanı sıra, oyun için doyurucu bir yeni fragman da yayınlandı.


İlginizi Çekebilir: Metro Awakening PS VR2 İçin Duyuruldu 


2022 yılının The Game Awards şovunda duyurulmuş olan yeni Hideo Kojima oyunu, elbette büyük bir merakla bekleniyor. Öncelikli olarak PlayStation 5 için satışa sunulacak olup, bir süre sonra da PC kullanıcıları ile buluşacağına kesin gözüyle baktığımız oyun için State of Play yayını sırasında etkileyici bir yeni fragman daha yayınlandı.

Death Stranding 2 On the Beach İçin Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan söylemlerin ardından, oyunun nihai adının Death Stranding 2 On the Beach olduğunu resmen öğrendik. Hem on dakikaya yakın uzunluğu olan yeni fragman ile. Anlayacağınız üzere, Hideo Kojima yine bildiğiniz gibi diyebiliriz.

Hikaye olarak dünyayı bir araya getirme hedefi kaldığı yerden devam eder iken, bu defa yeni bir mekana geçiyor ve Death Stranding tehdidi ile savaşmaya tam gaz devam ediyoruz. Lea Seydoux tarafından canlandırılan Fragile, Drawbridge ile bu görevi üstlenir iken, aynı zamanda bilinmeyen gizemli bir yardımsever tarafından da finansal destek sağlanıyor.

Fragmanda dikkat çeken bir diğer detay ise Troy Baker tarafından canlandırılan Higgs. Kendisini yıldırım atan gitar kullanır iken görebilme mümkün oluyor. Bu silahın kendisinin birincil silahı olduğu söyleniyor.

Fragmanda ayrıca ilk oyundan tanıdığımız ve Sam tarafından kullanılan ekipmanları ve harabe şehirlerden çöle kadar uzanan farklı mekanları da görebilmek mümkün oluyor. Keşfi de her zamanki gibi ilk oyundaki motorumuz ile yapıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir