Death Stranding 2: On The Beach – Yeni Fragman Ve Çıkış Tarihi


Death Stranding, PlayStation 4 platformunda çıkış yapan ve oyun dünyasında ikonik bir konuma sahip olan bir yapım. Hideo Kojima’nın yaratıcı zekası ve benzersiz konseptiyle dikkat çeken bu oyun, oyunculara sürükleyici, gizemli ve bazen tüyler ürpertici bir deneyim sunuyordu. Dünya genelinde büyük bir başarı elde eden Death Stranding, şu anda canlı aksiyon bir uyarlaması üzerinde çalışılan nadir oyunlardan biri olarak öne çıkıyor.

Dün gerçekleşen PlayStation State of Play etkinliği sırasında, uzun zamandır beklenen Death Stranding 2‘nin duyurusu yapıldı. Oyunun resmi adı, “Death Stranding 2: On the Beach” olarak belirlendi ve 2025 yılında PlayStation 5 için piyasaya sürüleceği açıklandı.

State of Play’de Heyecan Verici Duyuru: Death Stranding 2

Death Stranding 2

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Kojima Productions, Death Stranding 2’nin yeni fragmanını ve yayınlanma penceresini duyurdu.

Oyunda, UCA’nın ötesinde insanlarla bağlantı kurmaya yönelik ilham verici bir göreve çıkacağız. Ana karakter Sam, arkadaşlarıyla birlikte insanlığı yok olmaktan kurtarmak için yeni bir yolculuğa çıkacak. Bu yolculukta, başka dünyalardan gelen düşmanlar, engeller ve zorlayıcı sorularla karşılaşacağız. Oyun, efsanevi oyun yaratıcısı Hideo Kojima‘nın imzasını taşıyarak, oyuncuları adım adım dünyayı bir kez daha değiştirmeye davet ediyor.

Death Stranding 2: On the Beach, Norman Reedus, Léa Seydoux ve Troy Baker gibi önceki oyundan tanıdık yüzlerin yanı sıra, Elle Fanning, Shioli Kutsuna ve Akademi Ödüllü film yönetmeni George Miller gibi yeni isimleri de kadrosunda barındıracak. Hideo Kojima’nın öncülüğünde, oyuncular, bir kez daha oyun dünyasını değiştirecek bir deneyim yaşamaya hazırlanıyorlar.

Death Stranding 2: On the Beach‘in 2025’teki çıkışını heyecanla bekleyen oyuncular, yeni maceralar ve sürprizlerle dolu bir dünyaya adım atmak için sabırsızlanıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir