Doctor Who’nun Yeni Sezonundan İlk Fragman Paylaşıldı


İlk olarak 1963 yılında yayınlanmaya başlayan BBC’nin uzun soluklu bilimkurgu dizisi Doctor Who‘da şimdiye dek 13 adet doktor izleyici karşısına çıktı. Jodie Whittaker‘dan görevi devralan yeni Doktor ise, Netflix‘in çok ses getiren Sex Education dizisinden tanıdığımız Ncuti Gatwa dizinin yeni sezonunda izleyici karşısına çıkacak. Jodie Whittaker‘dan görevi devralacak olan 15.Doktor Ncuti Gatwa, ayrıca dizi tarihi boyunca ilk siyahi başrol olacak. 

Geçtiğimiz haftalarda dizinin 60.yılına özel olarak hazırlanan ara özel bölümler izleyici karşısına çıktı. Dizinin 14.sezonun kalan bölümlerinin 2024 yılı içerisinde izleyiciyle buluşacağı daha önce resmi olarak açıklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde BBC ve Disney, Ncuti Gatwa’nın başrolünde olduğu yeni sezon için ilk fragman paylaşıldı.

Doctor Who’nun 14.Sezonundan Paylaşılan İlk Fragman

Dizinin yeni sezonu, 8 bölüm uzunluğunda olacak. Ncuti Gatwa’nın başrolünde olduğu Doctor Who‘nun 14.sezonu; 2024 yılının Mayıs ayı içerisinde İngiltere’de BBC, diğer bölgelerde ise Disney Plus üzerinden izleyiciyle buluşacak. Ayrıca, dizinin yeni sezonu ülkemizde de dünya ile eşzamanlı olarak Disney Plus üzerinden izleyiciyle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir