Dune Part Two’nun Süresi Belli Oldu


2021 yılında vizyona giren Dune: Çöl Gezegeni filmi gişede harikalar yaratmış, uzun süredir sessizliğini koruyan serinin yeniden popüler olmasına olanak tanımıştı. Eleştirmenler ve hayranlardan tam not alan yapım, beklentilerin üzerinde bir performans sergileyerek devam yapımlarının önünü tamamen açmıştı.

Bu başarının ardından ise Warner Bros. vakit kaybetmeden Dune: Çöl Gezegeni filminin devamı olan resmi adı Dune Part Two olacak olan devam filmini resmi olarak duyurdu. Filmin çekimleri Aralık ayında tamamen sona ermiş ve reklam çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Sürekli olarak yeni detaylar, bilgiler, görseller ve videolar paylaşılan yapıma dair hayranların en merak ettiği detaylardan birisi daha gün yüzüne çıktı.

Dune Part Two’nun Süresi Belli Oldu

Dune Part Two

Sektöre ve Warner Bros.’a yakınlığıyla tanınan bir X (Twitter) kullanıcısı tarafından paylaşılan bilgilere göre; Serinin devam filmi ilk filmden yaklaşık olarak 10 dakika daha uzun olacak. Devam yapımı, 2 saat 45 dakika uzunluğunda olacak.

Warner Bros., Dune Part Two filmini; Hollywood’da bir anda patlak veren senarist ve aktör grevleri nedeniyle bu yıl vizyona sokmak yerine 2024 yılı içerisinde vizyona sokma kararı almıştı. Bu nedenle film; 1 Mart 2024 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir