Dying Light 2’ye Gelen Winter Tales Güncellemesi: Yeni Silahlar, Ücretsiz DLC Ve Festival Heyecanı


Yarın başlayacak olan Dying Light 2‘nin Winter Tales etkinliği ve Winter Tales güncellemesi, oyunculara heyecan verici bir festival sezonu sunacak. Techland tarafından sunulan bu güncelleme, yeni içerik, ücretsiz DLC ve festivallerle dolu bir deneyim vaat ediyor.

Dying Light 2’ye Yeni Soluk: Winter Tales Güncellemesi ve Festivali

Dying Light 2

Winter Tales etkinliği kapsamında, Villedor’a kar yağacak ve oyunculara bir dizi ödül kazanma şansı sunan Santa Airdrop’lar gökyüzünden düşecek. Etkinlik, 19 Aralık ile 5 Ocak tarihleri arasında devam edecek ve Winter Elf kıyafeti, silahları ve planlarını elde etmek isteyen oyuncuların belirli görevleri tamamlamalarını gerektirecek.

Winter Tales güncellemesi ise 19 Kasım’da, silahlar ve kuleler güncellemesinden önce oyunculara sunulacak. Bu güncelleme, sırıklı silahlar, patlayan shurikenler, bıçaklar ve gece silahları gibi yeni silahları içeriyor. Gece silahları, karanlıkta kullanıldığında bağışıklığı emen ancak güçlü bonuslar sunan yeni bir deneysel mekanizma sunacak. Ayrıca, oyuna yeni düşman tipleri ekleniyor; Goon çeşidi, dost çağırabilen bir özellikle dikkat çekerken, Gaz Tankı düşmanları da rakiplerini dondurma yeteneği ile öne çıkıyor.

Ayrıca Techland, 2023 yılına ait bazı istatistiklere de göz atmamızı sağladı. Bu verilere göre, bu yıl Dying Light 2’de tam 5,3 milyar zombiyi yok etmişiz. Ayrıca, oyuncuların bir milyondan fazla ok attığını, 263,8 milyon defa öldüğünü ve toplamda 86,8 milyon saat boyunca Dying Light 2 oynandığını gördük. Bu yıl elde ettiğimiz tüm bu etkileyici başarıları aşağıdaki görselde detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Winter Tales etkinliği ve güncellemesi, Dying Light 2 oyuncularına sadece zombilere karşı değil, aynı zamanda festival coşkusuna karşı da hazır olmaları için heyecan verici bir fırsat sunuyor. Ayrıca, oyun içi mağazadan ücretsiz olarak temin edilebilecek olan Hakon Paketi ile oyunculara ek içerikler sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir