Echo Dizisinden Yeni Videolar Paylaşıldı


Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Yeni fazlar ile beraber izleyeceğimiz yeni yapımların yanı sıra Marvel, Disney Plus’ın Hawkeye dizisiyle izleyiciyle tanıştırılan Echo karakterine ait solo dizi üzerinde de uzun süredir çalışıyor.

Marvel Studios‘un uzun süredir üzerinde çalıştığı dizisi yılan hikayesine döndü diyebiliriz. Sürekli olarak yayın tarihi değiştirilen yapım, çoğu zaman iptal edilme noktasına kadar geldi. Lakin son olarak Marvel Studios, diziyi kesin olarak yayınlama kararı aldı. Sürekli olarak yeni detaylar paylaşılan diziden, paylaşılan yeni videolar ve fragman hayranların beğenisine sunuldu.

Echo Dizisinden Paylaşılan Yeni Videolar

Disney Plus‘ta izleyiciyle buluşan Hawkeye dizisi ile Marvel Sinematik Evreni‘ne dahil olan Echo karakterinin solo dizisi 10 Ocak tarihinde tüm bölümleriyle beraber Disney Plus üzerinden izleyici karşısına çıkacak. Ayrıca yapım, tüm bölümleriyle beraber 9 Nisan tarihine kadar Hulu üzerinden de izlenebilir durumda olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir