Elden Ring İçeriği Yakında Çıkabilir


Elden Ring içeriği ile buluşmaya epey yakın olabilir. SteamDB sitesinde yaşanan değişiklik, oyuncuları yeniden heyecanlandırdı. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Elden Ring İçeriğinin Çıkış Tarihi Sızdırıldı


2022 yılının en başarılı oyunları arasında yer alan ve Yılın Oyunu ödülleri sayısında The Last of Us Part 2 oyununu sollayan Elden Ring, Shadow of the Erdtree adıyla bir genişleme paketine kavuşacak. 2023 yılının Şubat ayında sadece bir görsel ile duyurulan bu genişleme için henüz Bandai Namco Entertainment ve FromSoftware tarafından yapılmış yeni bir açıklama yok. Ancak Elden Ring içeriği, yakın bir zamanda yayınlanacakmış gibi görünüyor.

Aralık ayının ortalarında Filipinli oyun perakendecisi Datablitz tarafından yer verilen ama sonradan kaldırılan listelemeye göre, Shadow of the Erdtree içeriği Şubat ayında yayınlanması bekleniyor.

Elden Ring İçeriği Kesin Olarak Şubat Ayında Geliyor Olabilir

Yakın bir zaman önce ise Elden Ring ve Souls serisi ile tanınan Zistorm isimli Youtube kullanıcısı tarafından SteamDB sitesinde, birkaç gün önce yaşanan bir değişikliğin olduğunu fark etti. İndirilebilir içerik bölümünde yaşanan bu değişiklik, son FromSoftware oyunu için hazırlanan genişleme paketinin gerçekten de Şubat ayında yayınlanacağına dair bir beklenti oluşturdu.

Bir yarı tanrı olan Miquella of the Haligtree, bildiğiniz gibi ana oyunda görünmemesine rağmen adı epey geçiyordu. Ortaya çıkan yeni bilgilere bakılırsa da, Shadow of the Erdtree içeriğinde kendisini görme fırsatımız olacak.

Son olarak, Datablitz sızıntısında, Bandai Namco Entertainment ve Thrustmaster arasında Malenia ve Ranni için iş birliklerinin olabileceğinden de söz edilmişti. Dahası ise bu tasarımların 2025 yılındaki başka bir yeni oyun genişlemesi ile satışa sunulacağına işaret edilmiş. Yani bu söylem, Shadow of the Erdtree içeriğinin Elden Ring için sunulacak olan tek içerik olmayacağı yönünde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir