Epic Games Store, 27 Aralık itibarıyla yeni bir ücretsiz oyun veriyor
Epic Games Store

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 27 Aralık itibarıyla yine tek bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından bugün daha önce 32 TL‘ye satılan Cursed to Golf oyunu hediye ediliyor. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyle: “Uluslararası bir turnuvada kazanacak vuruşu yapmak üzereyken çılgın bir kaza sonucu sıkışıp kaldığın Golf Arafı’nda (Golf Purgatory) Lanetli Golfçü (The Cursed Golfer) olarak oyna! Efsaneye göre Golf Arafı’nın (Golf Purgatory) şeytani sahalarında oynadıkça yaşayanların diyarına geri dönecek ve daha da önemlisi kazanmak üzere olduğun ödülün sahibi olacaksın. Her bir saha hayaletimsi bir Efsanevi Caddie (Legendary Caddie) tarafından yönetiliyor, kendisi intikam ve hayata dönüş görevinde sana yardımcı olmak için golfün mistik yollarını sana öğretecek. Cursed to Golf, golfe ve roguelike alt türlerine yeni bir soluk getiriyor. PAR Count içinde bir delikten çıkış yolunu bul ya da lanetin seni sahanın en başına götürsün! Mücadeleyi daha da zorlaştırmak için bu sahalarda kumlu ve zorlu alanlara ek olarak yüksek hızlı pervaneler, dikenler, TNT kutuları, ışınlayıcılar ve çok daha fazla şey yer alıyor. Klasik oyuna getirilen bu çarpık yaklaşımda bunların hepsi son derece doğal! Golf Arafı’nın (Golf Purgatory) sonsuzluğunda sonsuza kadar golf oynamakla lanetlenmenin faydaları da var! Tüm sahaya bir bakış atmak ve seni nelerin beklediğini görmek için Birdie-Eye’ı kullan. Gerekli vuruş sayın azalıyor mu? Neyse ki altın ve gümüş Shot Idol’lar deliklere serpiştirilmiş durumda ve vuruşunu sinematik bir sunuş ile bunlardan geçirmek vuruşlarını yenileyecek. Ace Card’lar oyunu inanılmaz yöntemlerle etkilemek için sıra dışı güçlerini kullanıma sokarak durumu lehine çevirecek. Scattershot, U-Turn, Rocketball ve Mulligans akışı kendi avantajına çevirmek için hazır bekleyen 20’den fazla karttan yalnızca birkaçı!” Şirketin bir sonraki ücretsiz oyunu ise 28 Aralık tarihinde belli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store oyunculara 26 Aralık tarihinde daha önce 19 TL‘ye satılan Human Resource Machine oyununu hediye etmişti. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyleydi: “Human Resource Machine’de bulmacaları çözmek için küçük ofis çalışanları programla. İyi bir çalışan ol! Makineler işini elinden almaya geliyor. Human Resource Machine, bu tarz oyunların meraklıları için bir bulmaca oyunudur. Her bir seviyede, patronun sana bir iş verir. Küçük ofis çalışanını programlayarak süreci otomatik hale getir. Başarılı olursan, geniş ofis binasında bir yıl daha çalışmak için bir sonraki seviyeye terfi edeceksin. Tebrikler! Eğer daha önce programlama yapmadıysan endişelenme; programlama dediğimiz şey bulmaca çözmekten ibaret. Tüm 1’leri ve 0’ları ve korkutucu dalgalı parantezleri çıkarırsan, programlama aslında basit, mantıklı, güzel ve herkesin anlayabileceği ve eğlenebileceği bir şey!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir