Epic Games Store, 29 Aralık itibarıyla yeni bir ücretsiz oyun veriyor
Epic Games Store

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 29 Aralık itibarıyla yine tek bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından bugün daha önce 115 TL‘ye satılan Snakebird Complete oyunu hediye ediliyor. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyle: “Karşında Snakebird Complete: En Harika Snakebird Deneyimi! Popüler Snakebird ve Snakebird Primer’ı bir araya getirerek eksiksiz Snakebird deneyimini tek ve kapsamlı bir pakette sunan olağanüstü bir bulmaca çözme macerasına atıl. 120’den fazla bölümde yılankuşların karınlarını doyurmalarına yardımcı ol. Meyveleri topla ve topladıkça büyü, zorlu bölüm tasarımlarında ilerle ve çıkış noktasına ulaşmak için fizik yasalarına meydan oku! İçinden çıkılamaz bulmacaları çözmek artık çok daha kolay! Hem yeni başlayanların hem de uzman oyuncuların Snakebird’ün en zorlu mücadelelerinden keyif almasını sağlayacak yepyeni ipucu sistemini istediğin zaman etkinleştirerek görsel uyarılar alabilirsin. Bu sürüm ile modern ve kusursuz bir deneyim için oyuna kalite iyileştirmelerinin yanı sıra yepyeni özellikler ekleniyor. Her iki oyundaki adalar arasında oyundan çıkmadan geçiş yapabilmen için elden geçirilmiş bir harita sistemi de bu yenilikler arasında.”  Şirketin bir sonraki ücretsiz oyunu ise 30 Aralık tarihinde belli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store oyunculara 28 Aralık tarihinde daha önce 99 TL‘ye satılan Cat Quest oyununu hediye etmişti. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyleydi: “Birçok ödül kazanmış bir Aksiyon RYO olan Cat Quest’in ganimetlerle dolu miyavcerası özenle oluşturulmuştur, oyundaki savaş sistemi büyüler oldukça tatmin edicidir. Eleştirmenler tarafından çok sevilen bu oyun, seni eğlenceden mırlatacak! Şeytani Drakoth’un ve kaçırılan kız kardeşinin peşinden giderek büyük bir maceraya atıl! Felingard’ın devasa açık dünyasını keşfet, destansı ganimetler elde etmek için zindanlara girerek canını tehlikeye at ve bir dizi yan görevde tüylü karakterlere yardım patisi uzat.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir