Epic Games Store, ücretsiz Destiny 2: Legacy Collection veriyor
Epic Games Store LOG Tasarım

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 13 Aralık itibarıyla Destiny 2: Legacy Collection veriliyor.

Geçtiğimiz aylarda sürekli olarak verilen ücretsiz oyunlar nedeniyle para kaybettirmeye devam ettiği açıklanan Epic Games Store, oyunculara 13 Aralık itibarıyla daha önce 719 TL’ye satılan Destiny 2: Legacy Collection’ı ücretsiz veriyor. 19 Aralık tarihine kadar ücretsiz kalacak yapım için geçilen açıklama şöyle: “Bu sürüm, The Witch Queen, Beyond Light ve Shadowkeep’i içerir. Üç destansı seferi oyna, 37 Egzotik silahın, 15 Egzotik zırh parçasının ve savaş alanını ele geçirip kontrol etmeni sağlayan Statis gücünün kilidini aç. 

Destiny 2: The Witch Queen
Savathûn’un yozlaşmış ve ihtişamlı çarpık harikalar diyarı olan Taht Dünyasına dalarak onun Parlak Kovanı ile Işığı nasıl çaldığının gizemini açığa çıkar. Yeni silahlar yapmanın sırrını ve yeni Gönderli Kılıcın gücünü öğren ve ördüğü yalanlar ağında gerçekle yüzleş. 

Destiny 2: Beyond Light
Europa sınırı pek çok kayıp sır barındırır, Stasis’in karanlık gücü de bu sırlardan biridir. Karanlığın Kell’i Eramis tarafından Günahkar kuvvetlerine verilmeden önce bu yeni gücü dizginlemek için gizemli Exo Stranger ile iş birliği yap. Cephaneliğini genişlet, Stasis’e hükmet ve ışığın ötesine geç. 

Destiny 2: Shadowkeep
Son güvenli şehrin kahramanları, dikkatlerini galaksimizin sınırlarına çevirirken bir zamanlar Ay yüzeyinin altında uyuyan kadim bir kötülükten yeni Nightmare’ler ortaya çıktı. Gizemli bir Kovan Kalesinin derinliklerine yol al ve Eris Morn ile iş birliği yaparak Nightmare’ler insanlığı kalıcı bir karanlık çağa hapsetmeden önce onları öldür. “

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store tarafından oyunculara daha önce hediye edilen oyunlardan birisi GigaBash oyunu olmuştu. Bu oyun için geçilen açıklama şöyleydi: “Titanların kralı ol! GigaBash, filmlerden ilham alan dev kaiju’lar, destansı kahramanlar, ortalığı kasıp kavuran özel saldırılar ve tamamen yıkılabilen ortamlar içeren çok oyunculu arena dövüş oyunudur.” 

Firma daha önce ayrıca 69 TL’ye satılan Predecessor oyununu da ücretsiz olarak dağımıştı. Bu oyunun kısa özeti ise şöyleydi: “Predecessor, Paragon’dan ilham alan, MOBA ve FPS türlerini bir araya getiren yüksek tempolu bir aksiyon oyunudur. Sunduğu stratejik seçimler, üçüncü şahıs kontrol ve sürükleyici aksiyon ile kendini savaşın merkezinde bulacaksın.”

Epic Games Store tarafından verilen ücretsiz oyunlar yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir