Epic Games Store Yılbaşı Ücretsiz Oyun Programı: 21 Aralık


Epic Games Store yılbaşı ücretsiz oyun programı tam gaz devam ediyor. RuneScape sevenler koşsun, bugünün oyunu Melvor Idle oldu. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Epic Games Store Yılbaşı Tatili İndirimi Başladı


Bildiğiniz gibi Epic Games, dijital PC oyunu mağazasının açılışından bu yana her yılbaşı döneminde geleneksel olarak vites yükseltiyor ve mevcut yılın son iki haftasında her gün bir ücretsiz oyunu kullanıcılara sunuyor. Bu yıl da gelenek değişmedi ve Destiny 2: Legacy Collection ile Epic Games Store yılbaşı ücretsiz oyun programı başladı.

Epic Games Store Yılbaşı Ücretsiz Oyun Programı Fırsatlarını Kaçırmayın

Her ne kadar ikinci oyun olan DNF Duel için bir hafta kadar beklenmişse de, 9 Ocak 2024 tarihine kadar günlük olarak ücretsiz oyun verilecek. Epic Games mağazasının yılbaşı programı kapsamındaki üçüncü oyun da geçtiğimiz dakikalarda belli oldu: Melvor Idle. Buradan ulaşabileceğiniz sayfa üzerinden kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Programa bağlı olarak, yirmi dört saat süreniz var. Bir defa kütüphanenize eklemeniz durumunda da kalıcı olarak sizin olacak ve dilediğiniz bir zamanda oynayabileceksiniz.

ücretsiz egs oyunu 21 aralık

RuneScape oyunundan esinlenilen Melvor Idle, aşçılık, odunculuk, metal işleme ve tarım alanlarında ustalaşmak gerekecek. Buna ek olarak, yüzden fazla canavar ile başa çıkabilmek için büyü ve uzak ve yakın mesafeli savaş yeteneklerimizi de geliştirmek durumunda olacağız. Bu esnada keşfedilmeyi bekleyen zorlu zindanlar da olacak.

Çevrimdışı olarak da oynanabilecek, buluta kaydetme uyumluluğu olan Melvor Idle oyununda geliştirebileceğimiz yirmiden fazla yetenek var. Ayrıca depo / envanter sisteminin de olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile oldukça sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir