Epic Games Store Yılbaşı Ücretsiz Oyun Programı: 22 Aralık


Ralli oyunu sevenler koşsun! Epic Games Store yılbaşı ücretsiz oyun programı kapsamında seçilen dördüncü oyun da erişime açıldı. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Epic Games Store Yılbaşı Tatili İndirimi Başladı


Bildiğiniz gibi Epic Games, dijital PC oyunu mağazasının açılışından bu yana her yılbaşı döneminde geleneksel olarak vites yükseltiyor ve mevcut yılın son iki haftasında her gün bir ücretsiz oyunu kullanıcılara sunuyor. Bu yıl da gelenek değişmedi ve Destiny 2: Legacy Collection ile Epic Games Store yılbaşı ücretsiz oyun programı başladı.

Epic Games Store Yılbaşı Ücretsiz Oyun Programı Fırsatlarını Kaçırmayın

Toplamda on yedi ücretsiz oyun dağıtılacak olup, Destiny 2: Legacy Collection, DNF Duel ve Melvor Idle sonrasında, Epic Games mağazasının yılbaşı programı kapsamındaki dördüncü ücretsiz oyunu da geçtiğimiz dakikalarda belli oldu: Art of Rally. Buradan ulaşabileceğiniz sayfa üzerinden kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Programa bağlı olarak, yirmi dört saat süreniz var. Bir defa kütüphanenize eklemeniz durumunda da kalıcı olarak sizin olacak ve dilediğiniz bir zamanda oynayabileceksiniz.

ücretsiz egs oyunu 22 aralık

Geliştiriciliği Funskeletor Labs tarafından yapılmış olan Art of Rally, PC, Xbox One ve Xbox Series için de satışa sunulmuştu. Renkli ve stilize edilmiş ortamlarda tepe kamerasından oynanan oyunda, Finlandiya, Sardinya, Norveç, Japonya ve Almanya dahil altmış parkurda yarışacağınız kariyer modunda, rallinin altın çağını deneyimleyeceksiniz. Oyunda 60’lı yıllardan 80’li yıllara kadar olanların yanı sıra Grup A, Grup B ve Grup S olarak kategorize edilmiş birçok klasik araba bulunacak.

Kariyer modunun yanı sıra, tercihen günlük ve haftalık meydan okumaları da tamamlayarak liderlik tablolarında birinci sıraya oturabilmek için de mücadele edebileceksiniz.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile oldukça sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir