Epic Games Store Yılbaşı Ücretsiz Oyun Programı: 24 Aralık


Epic Games Store yılbaşı ücretsiz oyun programı kapsamında, bu defa rotamız Tokyo. Tango Gameworks tarafından geliştirilen oyun, bugün itibarıyla ücretsiz oldu. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Epic Games Store Yılbaşı Tatili İndirimi Başladı


Bildiğiniz gibi Epic Games, dijital PC oyunu mağazasının açılışından bu yana her yılbaşı döneminde geleneksel olarak vites yükseltiyor ve mevcut yılın son iki haftasında her gün bir ücretsiz oyunu kullanıcılara sunuyor. Bu yıl da gelenek değişmedi ve Destiny 2: Legacy Collection ile Epic Games Store yılbaşı ücretsiz oyun programı başladı.

Epic Games Store Yılbaşı Ücretsiz Oyun Programı Fırsatlarını Kaçırmayın

Epic Games mağazasının yılbaşı programı kapsamında dağıtacağı on yedi ücretsiz oyundan altıncısı da geçtiğimiz dakikalarda belli oldu: Ghostwire Tokyo. Buradan ulaşabileceğiniz sayfa üzerinden kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Programa bağlı olarak, yirmi dört saat süreniz var. Bir defa kütüphanenize eklemeniz durumunda da kalıcı olarak sizin olacak ve dilediğiniz bir zamanda oynayabileceksiniz.

ücretsiz egs oyunu 24 aralık

Hikayeye göre Visitors adı verilen dünya dışı ruhların şehri istilası altında olan Tokyo şehrine gideceğiz. Doğaüstü güçlere sahip olan Akito rolünde, bir yandan bu ruhlar ile mücadele eder iken bir yandan da yaşanan bu tuhaf olayların arkasındaki gizemi ortaya çıkartabilecek olan Hannaya maskesi giyen bir grup ile karşı karşıya geleceğiz.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile oldukça sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir