Epic Games Store Yılbaşı Ücretsiz Oyun Programı: 27 Aralık


Epic Games Store yılbaşı ücretsiz oyun programı kapsamındaki bir diğer oyun da indirmeye açıldı. Golf seven bağımsız yapım meraklıları koşsun. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Epic Games Store Yılbaşı Tatili İndirimi Başladı


Bildiğiniz gibi Epic Games, dijital PC oyunu mağazasının açılışından bu yana her yılbaşı döneminde geleneksel olarak vites yükseltiyor ve mevcut yılın son iki haftasında her gün bir ücretsiz oyunu kullanıcılara sunuyor. Bu yıl da gelenek değişmedi ve Destiny 2: Legacy Collection ile Epic Games Store yılbaşı ücretsiz oyun programı başladı.

Epic Games Store Yılbaşı Ücretsiz Oyun Programı Fırsatlarını Kaçırmayın

Epic Games mağazasının yılbaşı programı kapsamında dağıtacağı on yedi ücretsiz oyundan sekizincisi de geçtiğimiz dakikalarda belli oldu: Cursed to Golf. Buradan ulaşabileceğiniz sayfa üzerinden kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Programa bağlı olarak, yirmi dört saat süreniz var. Bir defa kütüphanenize eklemeniz durumunda da kalıcı olarak sizin olacak ve dilediğiniz bir zamanda oynayabileceksiniz.

ücretsiz egs oyunu 27 aralık

Chunhai Labs tarafından geliştirilen ve 2022 yılında Thunderful Publishing tarafından satışa sunulmuş olan Cursed to Golf, bir diğer dikkat çeken bağımsız oyun olarak karşımıza çıkıyor. Golf Arafı’ndan kurtulup bir golf efsanesi haline gelmeye çalışacağız. Bu süreçte bizi çeşitli tehlikeler, kullanabileceğimiz takviyeler ve oynanabilirliği yüksek bir deneyim bekleyecek.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile oldukça sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir