Epic Games Store Yılbaşı Ücretsiz Oyun Programı: 4 Ocak


Epic Games Store yılbaşı ücretsiz oyun programı kapsamında dağıtılan oyunların bir yenisi daha indirmeye açıldı. Süper kahraman oyunlarını seven takipçilerimizin kaçırmayı istemeyecekleri bir oyun, ücretsiz olarak dağıtılıyor. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Epic Games Store Yılbaşı Tatili İndirimi Başladı


Bildiğiniz gibi Epic Games, dijital PC oyunu mağazasının açılışından bu yana her yılbaşı döneminde geleneksel olarak vites yükseltiyor ve mevcut yılın son iki haftasında her gün bir ücretsiz oyunu kullanıcılara sunuyor. Bu yıl da gelenek değişmedi ve Destiny 2: Legacy Collection ile Epic Games Store yılbaşı ücretsiz oyun programı başladı.

Epic Games Store Yılbaşı Ücretsiz Oyun Programı Fırsatlarını Kaçırmayın

Epic Games mağazasının yılbaşı programı kapsamında dağıtacağı on yedi ücretsiz oyundan on altıncısı da geçtiğimiz dakikalarda belli oldu: Marvel’s Guardians of the Galaxy. Buradan ulaşabileceğiniz sayfa üzerinden, 11 Ocak 2024 Perşembe gününe kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bir defa kütüphanenize eklemeniz durumunda da kalıcı olarak sizin olacak ve dilediğiniz bir zamanda oynayabileceksiniz. Önümüzdeki haftanın oyunu ise Sail Forth olacak.

ücretsiz egs oyunu 4 ocak

Eidos Montreal tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanan Marvel’s Guardians of the Galaxy, çizgi-roman serilerinde gördüğümüz birçok karakteri karşımıza çıkartıyor. Üçüncü kişi bakış açısından oynanan oyun, aksiyon ile rol yapma oyunu ögelerini bir araya getiriyor. Senaryonun gidişatı sırasında seçimler yapabilmek de mümkün oluyor.. Bu seçimler çok önemli olup, farklı gezegenlere giderek tamamlamaya çalışacağımız görevlerimizde ve genel olarak hikayenin gidişatında değişikliklere yol açacakmış. Ancak bu değişiklikler, genel bütünlüğü bozulmasını sağlamıyor.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile oldukça sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir