Fallout London’ın Çıkış Tarihi Ve Daha Fazla Detayı Açıklandı


Fallout 4‘ün heyecanla beklenen ve iddialı modu olan Fallout London için geliştirme ekibi tarafından bir çıkış tarihi açıklandı ve bu devasa projenin bir parçası olarak gelecek içeriğe ilişkin uzun bir güncelleme sağlandı.

Fallout London Nisan 2024’te Geliyor

Fallout London

Yıllardır Fallout London, tam teşekküllü bir geliştirme stüdyosundan pek de farklı olmayan, kendini işine adamış bir ekip tarafından istikrarlı bir şekilde geliştirildi. Bethesda Games Studios‘un tarihindeki tartışmasız en büyük modu olacak.

Geliştirme ekibi, 13 dakikalık bir videoda Fallout London‘ın geniş ve özgün haritasını ve modun yayınlandığında gelecek çeşitli özellikleri ve mekanikleri oyunculara tanıttı. Çıkış tarihi olarak 23 Nisan 2024 belirlendi.

Orijinal haritanın, bu etkileyici mod için titizlikle yeniden yaratılan Londra’nın 15 farklı konumunu içereceği açıklandı. Ayrıca Fallout London modu için sıfırdan oluşturulmuş yüzlerce yeni öğe bulunacak:

  • -121 silah
  • 514 giysi parçası
  • 29 yarış
  • 425 parça mimari
  • 203 sarf malzemesi

Yeniden canlandırılmış bir kullanıcı arayüzü, benzersiz yenilikler, yeni bir ses ortamı, elliden fazla ana görev ve tam seslendirme ile Fallout London’ın şimdiye kadar yaratılmış en iddialı mod olarak kabul edilmesi kolayca anlaşılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir