Fantastic Four Filminin Çekimlerine Bu Yıl Başlanacak


Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Disney‘in Fox‘u satın almasının ardından birçok karakterin hakkı tekrardan Marvel‘e geçmiş durumda ve bu karakterler zamanla Marvel Sinematik Evreni‘nde ki yerini alacaklar. Bunlardan birisi de yıllardır Marvel Sinematik Evreni‘ne katılması beklenen Fantastic Four.

Fantastic Four daha önce birçok yapımla izleyicinin karşısına çıktı. Ancak hiçbirisi Marvel Sinematik Evreni‘nde geçmiyor. Bu nedenle Marvel Studios, Marvel Sinematik Evreni‘nde geçen yeni bir filmi izleyiciyle buluşturmak için kolları sıvadı. WandaVision yönetmeni Matt Shakman tarafından çekilecek olan yeni Fantastik Dörtlü filminden, yeni detaylar aktarılmaya devam ediyor.

Filmin oyuncu kadrosu ve hikayesi şekillenmeye devam ederken, hayranların oldukça merak ettiği detaylardan bir tanesi daha gün yüzüne çıktı.

Marvel Studios, Fantastic Four Filminin Çekimlerine Bu Yıl Başlanıyor

Fantastic Four

Sektöre ve Marvel Studios’a olan yakınlığı ile tanınan DanielRPK (Daniel Richtman) ve gazeteci Jeff Snieder tarafından aktarılan bilgilere; Marvel Studios hayranların uzun zamandır beklediği ve Marvel Sinematik Evreni‘nde geçen yeni Fantastik Dörtlü filminin çekimlerine, 2024 yılının 3.çeyreğinde başlayacak. Çekimlerin nerede yapılacağı ve ne kadar süreceği ise henüz belli değil.

Ayrıca, Pedro Pascal‘ın filmde yer alabilmek adına bazı yapımların oyuncu kadrosundan ayrıldığı ve takvimini rahatlatmaya çalıştığı da gelen bilgiler arasında.

Marvel Sinematik Evreni‘nde geçecek olan yeni Fantastic Four filmi, 2 Mayıs 2025 tarihinde sinemada izleyiciyle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir