Godzilla X Kong: The New Empire Filminin Süresi Belli Oldu


2014 yılında vizyona giren Godzilla filminin ardından emin adımlarla oluşturulmaya başlanan MonsterVerse, Marvel Sinematik Evreni dışında belki de en başarılı kurgusal evrenlerden bir tanesi. Emin adımlarla ilerleyen MonsterVerse‘ün uzun zamandır beklenen yeni filmi için yeni bilgiler paylaşılmaya devam ediliyor.

MonsterVerse‘ün son yapımı Godzilla vs Kong, 2021 yılında vizyona girdi. Hayranlar ve eleştirmenler tarafından oldukça beğenilen yapım, beklentilerin üzerinde bir performans gösterdi. Hal böyle olunca devam yapımı için oluşan heyecan gün geçtikçe katlanarak artmaya devam ediyor.

Godzilla vs Kong‘un devam yapımı olacak olan Godzilla x Kong: The New Empire ismine sahip olacak olan yapımın reklam çalışmalarına hız kesmeden devam ediliyor. Sürekli olarak yeni detaylar, bilgiler, set fotoğrafları ve videolar paylaşılan yapımın süresi en sonunda belli oldu.

Godzilla x Kong: The New Empire’dan Paylaşılan Yeni Görseller

Godzilla x Kong: The New Empire

Doğru çıkan sızıntılar sayesinde adından çokça söz ettiren Cryptic4KQual ismine sahip X (Twitter) hesabı tarafından aktarılan bilgilere göre; Serinin yeni filmi bir önceki film ile yaklaşık olarak aynı süreye sahip olacak. Yani aktarılan bilgilere göre yapım, 1 saat 54 dakika uzunluğunda olacak.

Godzilla vs Kong‘un devam yapımı olacak olan Godzilla x Kong: The New Empire; 12 Nisan 2024 tarihinde sinemalarda izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir