GOG’un Kış İndirimindeki Dördüncü Ücretsiz Oyunu Belli Oldu


GOG’un kış indirimindeki dördüncü ücretsiz oyunu Lacuna – A Sci-Fi Noir Adventure oldu. Önceki oyunlardaki gibi sınırlı bir süre olduğu için, acele etmenizde fayda var. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Steam Kış İndirimi 2023 Başladı: Neler Var?


Geçtiğimiz günlerde başlayan kış indirimi kapsamında da beş oyunu ücretsiz sunacağını söyleyen GOG’un kış indirimindeki üçüncü ücretsiz oyunu Lacuna – A Sci-Fi Noir Adventure sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. ‘Go to giveaway’ düğmesine ve açılan bir sonraki sayfada da ‘Add to library’ düğmesine tıklamanız yeterli olacak. Bir defa kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olacak ve istediğiniz zaman oynayabileceksiniz.

GOG’un Kış İndirimindeki Üçüncü Ücretsiz Oyunu: Lacuna – A Sci-Fi Noir Adventure

DigitTales Interactive tarafından geliştirilen Lacuna – A Sci-Fi Noir Adventure, Assemble Entertainment tarafından 2021 yılında satışa sunulmuştu. Suç temalı bilim-kurgu oyununda, CDI ajanı Neil Conrad rolünde olacağız. Yaşanan bir cinayetin arından, olay yerine geldiğimizde hem hayatımız hem de güneş sistemi altüst oluyor.

Oyun boyunca karşımıza çıkan karakterlere sorular soracak, ipuçlarını toparlayacak ve korkunç gerçek ortaya çıkartmak için parçaları bir araya getirmeye çalışacağız. Seçimlerin de işin içine girmesiyle, hikaye eylemlerimize dallanıp budaklanacak ve sona erecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir