Gulf War: Call Of Duty Evreninde Yeni Bir Dönem Başlıyor


Heyecan dolu günler kapımızda! Son zamanlarda duyulan söylentilere göre, Black Ops serisinin yeni oyunu olan “Gulf War“, oyun dünyasına bomba gibi düşmeye hazırlanıyor. Bu heyecan verici yeni sürüm, adıyla bile merak uyandırıyor ve oyunseverler arasında büyük bir beklenti yaratıyor.

Bilindiği gibi, Treyarch ve Raven‘ın önceki işi, 2020’de piyasaya sürülen Call of Duty Black Ops Cold War‘dı. Bu oyun, etkileyici hikayesi, çok oyunculu seçenekleri ve zorlu Zombies moduyla adından söz ettirmişti. Şimdi ise karşımızda, geçmişin Modern Warfare 3’ünden esinlenerek yaratılan ve körfez savaşını işleyecek olan Call of Duty Black Ops Gulf War var.

Call of Duty’nin Yeni Yıldızı: Gulf War

Call of Duty

İçerik konusunda henüz net bilgilere ulaşamamış olsak da, Insider Gaming‘in raporlarına göre bu yıl piyasaya sürülecek olan Call of Duty: Black Ops Gulf War, tıpkı Modern Warfare III’te olduğu gibi “açık dünya senaryosu” üzerine odaklanacak.

İddialara göre, oyun Far Cry tarzında bir açık dünya deneyimi sunacak. Bu da demek oluyor ki, oyuncular Call of Duty evreninde daha önce hiç yaşamadıkları bir özgürlük hissiyle karşılaşacaklar. Harita üzerinde dolaşmak, araçları kullanmak ve hızlı seyahat sistemleriyle yer değiştirmek gibi özellikler, oyunun beklenen özellikleri arasında yer alacak.

Geliştirme aşamasında olan Black Ops Gulf War’un hikayesi Raven Software tarafından yazılırken, çoklu oyuncu ve zombi modları ise Treyarch Games tarafından ele alınıyor.

Eğer her şey yolunda giderse, Ekim 2024’te piyasaya sürülmesi planlanan bu oyunun, Call of Duty hayranlarını büyük bir heyecan dalgasıyla karşılayacağına şüphe yok. Ancak, o güne kadar tüm bilgileri biraz şüpheyle karşılamak ve resmi duyuruları beklemek en iyisi olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir