Halo Dizisinin 2.Sezonundan Yeni Fragman Paylaşıldı


Son yıllarda oyun sektörü inanılmaz bir büyüme içerisinde. Sinemada izlediğimiz filmlerin oyun uyarlamalarını gördüğümüz yıllardan, video oyunlarının dizi yada film uyarlamalarını görmeye başladık. Oyun sektöründe adından oldukça fazla söz ettiren popüler oyun serisi Halo‘nun dizi uyarlamasının ikinci ve yeni sezonundan ilk detaylar geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

İlk olarak 2021 yılı içerisinde Paramount+ üzerinden izleyiciyle buluşan dizi, yaklaşık iki yıl gibi bir aranın ardından ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Bungie ve 343 Industries’in popüler video oyun serisinden uyarlanan dizi; Master Chief ve Birleşmiş Milletler Uzay Komutanlığı’nın, Covenant olarak bilinen ve aynı adı taşıyan dünyayı bulmak için insanlığı yok etmeye çalışan uzaylı ittifakını alt etmek için kol kola verdikleri mücadeleyi merkeze alıyor.

Başrollerinde Pablo Schreiber ve Jen Taylor’ın bulunduğu dizinin ikinci ve yeni sezonundan ilk görsel ve ilk fragman paylaşıldı.

Halo Dizisinin İkinci Sezonundan Paylaşılan Yeni Fragman

Toplamda 8 bölüm uzunluğunda olacak olan Halo dizisinin ikinci ve yeni sezonu, 8 Şubat 2024 tarihinde Paramount+ üzerinden izleyici karşısına çıkacak. Ülkemizde ise yeni sezonun hangi platform üzerinden izleyici karşısına çıkacağı henüz resmi olarak açıklanmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir