HBO, Euphoria’nin 3.Sezonun 2025 Yılında Geleceğini Duyurdu


Yaptığı yapımlar ile izleyicilerin gözdesi olan HBO, belki de son yılların en iyi gençlik dizilerinden bir tanesi olan Euphoria‘nın yeni sezonunu hayranlarla buluşturmadı. Üçüncü sezonun geleceği daha önceden açıklanmış olsa da henüz somut bir adım atılmadı.

Bu durum diziyi seven birçok hayranı sinirlendiriyor olsa da hala daha HBO, yeni sezon hakkında yeni bir açıklama yapmadı. Görünen o ki, dizi için oluşturulan her takvim bir şekilde sekteye uğramaya ve proje yılan hikayesine dönmeye devam ediyor. Üçüncü sezonu yılan hikayesine dönen ve birçok hayran tarafından acaba iptal mi edildi diye düşünülen dizi hakkında en sonunda hayranları bir nebze de olsa rahatlatacak ilk somut detay paylaşıldı.

Euphoria 3.Sezonu 2025 Yılında Geliyor

Euphoria 

Geçtiğimiz günlerde Warner Bros. Discovery sosyal medya hesapları üzerinden, sahip olduğu dijital içerik platformu MAX‘de 2025 yılına kadar izleyiciyle buluşacak yapımlarını duyurduğu bir video paylaştı. Bu videoda yer alan yapımlardan bir tanesi de, hayranların büyük merakla beklediği Euphoria dizisinin üçüncü sezonu.

Henüz net bir vizyon tarihi olmasa da HBO, kesin olarak dizinin yeni ve ikinci sezonun 2025 yılında izleyici karşısına çıkacağını duyurdu. Yapımın yeni sezonu hakkında daha detaylı bilgilerin yakında paylaşılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir