HBO, The White Lotus’un 3.Sezonun 2025 Yılında Geleceğini Duyurdu


İzleyiciyle buluşturduğu yapımlar ile adından çokça söz ettiren ve birçok ödüle layık gösterilen HBO, kara komedi drama türünün son yılların en başarılı örneğini de izleyiciyle buluşturdu. İlk sezonu 2021 yılında izleyici karşısına çıkan ve büyük beğeni toplayan The White Lotus dizisinin yeni sezon çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Emmy Ödülü kazanan antoloji dizisinin üçüncü sezon çalışmaları, Hollywood’da bir anda patlak veren grevler esnasında senaryo yazım süreci içerisindeydi. Tayland’da geçeceği açıklanan ve Uzak Doğu kültürü ve maneviyatında ölümü keşfedeceği” belirtilen yeni sezon için yeniden çalışmalara başlandı ve yeni somut detaylar hayranlarla paylaşıldı.

The White Lotus 3.Sezonu 2025 Yılında Geliyor 

The White Lotus

Geçtiğimiz günlerde Warner Bros. Discovery sosyal medya hesapları üzerinden, sahip olduğu dijital içerik platformu MAX‘de 2025 yılına kadar izleyiciyle buluşacak yapımlarını duyurduğu bir video paylaştı. Bu videoda yer alan yapımlardan bir tanesi de, hayranların büyük merakla beklediği The White Lotus dizisinin üçüncü sezonu.

Henüz net bir vizyon tarihi olmasa da HBO, kesin olarak dizinin yeni ve ikinci sezonun 2025 yılında izleyici karşısına çıkacağını duyurdu. Yapımın yeni sezonu hakkında daha detaylı bilgilerin yakında paylaşılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir