Jenna Ortega, Wednesday 2.Sezon Hakkında Konuştu


Dünyanın en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu Netflix, son dönemlerde oldukça kötü zamanlar geçiriyor. Geçtiğimiz aylarda ilk defa abone kaybetmeye başlayan platform, yaşanan bu talihsiz olayların önüne geçmek amacıyla birçok radikal değişiklik yapmaya başladı.

Şirketin almaya başladığı radikal kararların en başında ise, daha az ancak daha kaliteli içerikleri izleyiciyle buluşturmak yer alıyor. Platformun izlenme rekorları kıran ve platformun en iyileri arasına adını yazdıran Wednesday dizisinin yeni sezonu için geri sayım başlamış durumda.

Netflix‘in kesenin ağzını sonuna kadar açtığı yapımlardan birisi olan Wednesday‘in yıldızı Jenna Ortega, dizinin ikinci sezonu hakkında bir takım açıklamalarda bulundu.

Wednesday Dizisi, İkinci Sezonla Beraber Korku Temasına Dönüyor

Wednesday

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen 2024 Emmy Ödül Töreni‘nde konuşan Jenna Ortega hayranların merakla beklediği ikinci sezonun, ilk sezonun aksine daha çok korku unsuruna sahip olacağını dile getirdi. “İkinci sezon için senaryodan bazı kesitler aldım ve kesinlikle daha fazla korkuya yöneliyoruz.” açıklamasında bulunan Ortega, dizinin yeni sezonla beraber korku türüne daha da yaklaştığını belirtti.

Bu gerçekten çok heyecan verici. Çünkü dizi boyunca Wednesday’in biraz değişime ihtiyacı olsa da, asla gerçekten değişmiyor. Karakterin harika yanlarından bir tanesi de bu. Gerçekten çok iyi tek satırlık espriler var. Bence yeni sezonda her şey daha büyük. Yeni sezon çok daha aksiyon dolu. Her bölüm muhtemelen biraz daha film tadında ve havasında olacak, ki bu da güzel bir şey.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir