Kül Filminden İlk Fragman Paylaşıldı


Netflix, sürekli olarak yeni yapımlar ile karşımıza çıkıyor olsa da bu yapımlar genel olarak birbirleriyle oldukça benzer yapıda oluyorlar. Platformun, izleyenlere farklı bir deneyim vaadden yerli yapımlarından bir tanesi de; Ay Yapım imzalı başrollerinde Funda Eryiğit, Alperen Duymaz ve Mehmet Günsür’ü gördüğümüz Kül filmi.

Netflix‘in yeni yerli filmi hakkında yapılan resmi açıklama şu şekilde; “Evli ve varlıklı bir kadın, basılmamış bir romanı okumaya başlar. Ancak baş döndürücü fanteziler, tehlikeli bir yasak aşka dönüşerek kadının hayatını darmadağın eder.

Kül Filminden Paylaşılan İlk Fragman

Netflix‘in en yeni yerli filminin konusu ise şu şekilde; “Gökçe kendi yaşamında kaybettiği heyecanı eşi Kenan’ın sahibi olduğu yayınevine gelen kitaplardan  Kül’ün hikayesinde bulur. Peşine takıldığı bu gizemli hikaye, Gökçe’ye uzun zamandır hissedemediği duyguları yeniden yaşatırken, Kenan’la sahip oldukları mutlu aile tablosunun kısa sürede paramparça olmasına neden olur.”

Funda Eryiğit, Alperen Duymaz ve Mehmet Günsür’ün başrolünde yer aldığı yerli film, 9 Şubat tarihinde Netflix üzerinden izleyiciyle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir