Kung Fu Panda 4, Yeni Bir Üçlemeye Yol Açabilir


İlk filmi 2008 yılında izleyici karşısına çıkan ve gişede harikalar yaratan Kung Fu Panda serisi, 2016 yılında izleyici karşısına çıkan serinin üçüncü filminin ardından sessizliğe gömüldü. Ancak geçtiğimiz aylarda Universal Pictures ve DreamWorks Animation, yapmış oldukları açıklama ile beraber serinin geri döneceğini resmen duyurdular.

Sürekli olarak yeni bilgiler paylaşılan Kung Fu Panda 4‘ten serinin daha önceki yapımlarında izleme şansı elde ettiğimiz karakterleri ve seriye yeni dahil olan karakterleri görme şansı elde ettiğimiz ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde paylaştı. Fragman yayınlandığı andan itibaren hayranlar tarafından tahmin edilenden daha fazla ilgi gördü ve bir anda en çok konuşulan film fragmanlarından birisi haline geldi.

Hal böyle olunca da Universal Pictures ve DreamWorks Animation, yetkilileri yeni yapımlar için açık kapı bırakmış durumda.

Kung Fu Panda 4, Yeni Bir Yolculuğun İlk Parçası Olabilir

Kung Fu Panda 4

Paylaşılan fragmanın ardından sektör editörlerinin ve hayranların merak ettiği soruları yanıtlayan serinin yeni filminin yönetmeni Mike Mitchell ve yapımcısı Rebecca Huntley, yıllar önce yapılan resmi açıklamaları referans göstererek yapımın “yeni bir üçlemenin ilk parçası” olabileceğini dile getirdiler.

Bu çok mümkün. Mesela, Jack Black‘i bu panda olarak görmekten kimsenin bıkacağını sanmıyorum. Demek istediğim, o sadece bizim pandamız. Tüm “skadooshes“, tüm “sha-sha-booeys” ve diğer şeyleri buluyor. Onu sonsuza kadar izleyebiliriz. Bununla birlikte, bu serinin en destansı bölümünü bu film ile yaptık.

Hayranlar tarafından uzun süredir beklenen serinin dördüncü yapımı; Serinin diğer filmlerinde olduğu gibi tekrardan Po‘ya odaklanacak. Bu defa filmde, Po‘nun Huzur Vadisi‘nin Ruhani Lideri olması için görevlendirilmesini ve bir sonraki ejderha savaşçısını arama mücadelesini konu alacak.

Universal Pictures ve DreamWorks Animation‘ından yıllar sonra gelen devam filmi Kung Fu Panda 4, 8 Mart 2024 tarihinde sinemalarda izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir