Kung Fu Panda 4’ten İlk Klip Paylaşıldı


İlk filmi 2008 yılında izleyici karşısına çıkan ve gişede harikalar yaratan Kung Fu Panda serisi, 2016 yılında izleyici karşısına çıkan serinin üçüncü filminin ardından sessizliğe gömüldü. Ancak geçtiğimiz aylarda Universal Pictures ve DreamWorks Animation, yapmış oldukları açıklama ile beraber serinin geri döneceğini resmen duyurdular.

Sürekli olarak yeni bilgiler paylaşılan Kung Fu Panda 4‘ten serinin daha önceki yapımlarında izleme şansı elde ettiğimiz karakterleri ve seriye yeni dahil olan karakterleri görme şansı elde ettiğimiz ilk fragman geçtiğimiz haftalarda hayranların beğenisine sunuldu.

İzlenme rekorları kıran ve hayranların filme olan heyecanlarını arttıran fragmanın ardından ise, yapımın reklam çalışmalarına hız kesilmeden devam ediliyor. Bu bağlamda, filmden ilk klip paylaşılarak hayranların beğenisine sunuldu.

Kung Fu Panda 4 İçin Paylaşılan İlk Klip

Hayranlar tarafından uzun süredir beklenen yapım; Serinin diğer filmlerinde olduğu gibi tekrardan Po‘ya odaklanacak. Bu defa filmde, Po‘nun Huzur Vadisi‘nin Ruhani Lideri olması için görevlendirilmesini ve bir sonraki ejderha savaşçısını arama mücadelesini konu alacak.

Universal Pictures ve DreamWorks Animation‘ından yıllar sonra gelen devam filmi Kung Fu Panda 4, 8 Mart 2024 tarihinde sinemalarda izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir