Kung Fu Panda 4’ün Süresi Belli Oldu


İlk filmi 2008 yılında izleyici karşısına çıkan ve gişede harikalar yaratan Kung Fu Panda serisi, 2016 yılında izleyici karşısına çıkan serinin üçüncü filminin ardından sessizliğe gömüldü. Ancak geçtiğimiz aylarda Universal Pictures ve DreamWorks Animation, yapmış oldukları açıklama ile beraber serinin geri döneceğini resmen duyurdular.

Sürekli olarak yeni bilgiler paylaşılan Kung Fu Panda 4‘ten serinin daha önceki yapımlarında izleme şansı elde ettiğimiz karakterleri ve seriye yeni dahil olan karakterleri görme şansı elde ettiğimiz ilk fragman geçtiğimiz haftalarda hayranların beğenisine sunuldu.

İzlenme rekorları kıran ve hayranların filme olan heyecanlarını arttıran fragmanın ardından ise, yapımın reklam çalışmalarına hız kesilmeden devam ediliyor. Bu bağlamda, hayranların en merak ettiği detay belli oldu.

Kung Fu Panda 4, Serinin 2.En Uzun Filmi Olacak

Kung Fu Panda 4

Güvenilir haber kaynaklarından birisi olan Fandango tarafından kaleme alınan makaleye göre; Serinin dördüncü filmi, 1 saat 34 dakika uzunluğunda olacak. Bu bağlamda serinin yeni yapımı, film serisinin en uzun ikinci filmi olarak izleyici karşısına çıkacak.

Hayranlar tarafından uzun süredir beklenen yapım; Serinin diğer filmlerinde olduğu gibi tekrardan Po‘ya odaklanacak. Bu defa filmde, Po‘nun Huzur Vadisi‘nin Ruhani Lideri olması için görevlendirilmesini ve bir sonraki ejderha savaşçısını arama mücadelesini konu alacak.

Universal Pictures ve DreamWorks Animation‘ından yıllar sonra gelen devam filmi Kung Fu Panda 4, 8 Mart 2024 tarihinde sinemalarda izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir