LG yeni bir dikkat çeken projektör tanıttı: “CineBeam Qube”
LG CineBeam Qube

Güney Kore merkezli devlerden LG, CES 2024 öncesinde duyurularına aktif olarak devam ediyor. Bu sefer CineBeam Qube ses getirdi.

LG CineBeam Qube, özellikle tasarımsal olarak dikkat çekiyor, 360 derece hareket edebilen şık tutma / sap bölümüyle taşınabilir bir seçenek olarak fark yaratıyor. 80 x 135 x 135 mm boyutlarında ve 1.49 ağırlığında olan model, teknik olarak verilen bilgiye göre 500 ANSI Lümen parlaklığa, 3,840 x 2,160 piksel çözünürlüğe, Lazer (RGB) ışık kaynağına ve HDR 10 desteğine sahip. 450,000:1 kontrast değeri açıklanan kompakt seçenek, 50 – 120 inç arasında görüntü oluşturabiliyor ve aktarıldığı kadarıyla konumlandırıldığı ortamı algılayarak gerçek objelerin üstüne görüntü bindirebiliyor. Bu sayede bir şey izlenmediği zaman ortamın havasını görsel olarak değiştirebilen ürün, eARC – HDMI ile USB Type C portlarına sahip ve açıklamaya göre iOS ile Android cihazlardan kablosuz olarak görüntü alabiliyor. Minimum 1.2 metreden görev yapabilen 4K projektör, şimdilik kaça satılacak açıklanmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG tarafından bugün ayrıca yeni bir monitör ailesi de tanıtıldı. MyView 4K isimli aile, spesifik olarak üç farklı modelden oluşuyor. Özel olarak 32SR85U, 32SR83U ve 32SR70U isimlerine sahip bu 32-inç panelli monitörlerin en büyük dikkat çeken yanları, şirketin akıllı televizyonlarında da kullandığı webOS işletim sistemine sahip olmaları. Bu sayede bilgisayara bağlamadan kullanılabilen ve çok sayıda servise / servisin uygulamasına erişim sunabilen ürünler, bu temelde bir kumanda ile geliyorlar. 32SR85U modelini 1080P’lik bir çıkarılabilir webcam ile satacağını belirten firma, bu monitörler ile Samsung’un M8 serisi akıllı monitörlerine rakip oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir