Lionsgate, Testere 11’i Resmen Duyurdu


Hollywood’ün oldukça popüler ve gişe rekorları kıran korku film serilerinden olan Saw yani Testere serisi, geçtiğimiz aylarda uzun süren bir aranın ardından yeniden izleyici karşısına çıktı. İzleyenler tarafından olumlu yorumlar alan ve gişede güzel bir hasılat elde eden serinin 10. yapımının ardından 11.yapıma resmen onay verildi.

Geçtiğimiz aylarda sinemalarda izleyici karşısına çıkan Testere 10, 13 milyon dolarlık bütçesiyle 107 milyon dolar hasılat elde etti. Elde edilen bu gelirin ardından devam filminin gelmemesi kaçınılmaz olurdu.

Testere 11 Duyuruldu ve Vizyon Tarihi Açıklandı

Testere 11 Saw 11

Geçtiğimiz saatlerde Lionsgate, film serisinin resmi Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım ve “Oyun devam ediyor. 27.9.24” açıklaması ile beraber serinin 11.filmini resmen duyurdu. Ayrıca, yapılan paylaşım ile beraber serinin 11.filminin 27 Eylül 2024 tarihinde izleyici karşısına çıkacağı da duyuruldu.

Testere serisinin yeni filmi Testere 11 hakkında henüz herhangi resmi bir görsel, video ya da detay paylaşılmadı. Yalnızca yapımın vizyon tarihini biliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir