Marvel, Fantastic Four Filminin Senaryosunu Yeniden Yazıyor


Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Disney‘in Fox‘u satın almasının ardından birçok karakterin hakkı tekrardan Marvel‘e geçmiş durumda ve bu karakterler zamanla Marvel Sinematik Evreni‘nde ki yerini alacaklar. Bunlardan birisi de yıllardır Marvel Sinematik Evreni‘ne katılması beklenen Fantastic Four.

Fantastic Four daha önce birçok yapımla izleyicinin karşısına çıktı. Ancak hiçbirisi Marvel Sinematik Evreni‘nde geçmiyor. Bu nedenle Marvel Studios, Marvel Sinematik Evreni‘nde geçen yeni bir filmi izleyiciyle buluşturmak için kolları sıvadı. WandaVision yönetmeni Matt Shakman tarafından çekilecek olan yeni Fantastik Dörtlü filminden, yeni detaylar aktarılmaya devam ediyor.

Filmin oyuncu kadrosu ve hikayesi şekillenmeye devam ederken, hayranların sinirini bozacak yeni bir detay ortaya çıktı.

Marvel Studios, Fantastic Four Filminin Senaryosunu Yeniden Yazmaya Karar Verdi

Fantastic Four

Sektöre ve Marvel Studios’a olan yakınlığı ile tanınan DanielRPK (Daniel Richtman) ve gazeteci Jeff Snieder tarafından aktarılan bilgilere; Marvel Studios hayranların uzun zamandır beklediği ve Marvel Sinematik Evreni‘nde geçen yeni Fantastik Dörtlü filminin çekimlerine yakında başlamayı planlıyordu. Son gelen bilgilere göreyse, stüdyo filmin senaryosunu revize etme kararı aldı.

Elde edilen son bilgilere göre, filmin daha önceden kaleme alınan senaryosu iptal edildi. Stüdyo, filmin senaryosunu yeniden kaleme alma kararı aldı ancak, filmin senaristinin değişip değişmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir