Marvel, Spider-Man: Freshman Year’ın İsmini Değiştirdiklerini Duyurdu


Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Yeni fazlar ile beraber izleyeceğimiz yeni yapımların yanı sıra Marvel, Marvel Sinematik Evreni’nde izlediğimiz ve Tom Holland’ın Spider-Man’ine odaklanan bir animasyon dizisi üzerinde de çalışmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda duyurulan ve ilk açıklanan ismi Spider-Man: Freshman Year olan yapım için Marvel Studios, zaman zaman yeni bilgiler paylaşıyor. Lakin yılan hikayesine dönen ve Marvel’in inatla prodüksiyonuna devam ettiği yapımın, hala daha net bir yayın tarihi bulunmuyor desek yalan olmaz. Birçok Marvel hayranının unutma noktasına geldiği yapımdan yeni somut bir detay paylaşıldı ve yapımın ismi değiştirildi.

Marvel, Spider-Man: Freshman Year’ın İsmini Değiştirdi

Spider-Man: Freshman Year Friendly Neighborhood Spider-Man

Uzun süredir yeni detay paylaşılmayan yapımdan, What If..? ikinci sezon özel gösterimi esnasında yeni detaylar paylaşıldı. İlk duyurulduğunda Spider-Man: Freshman Year ismine sahip olan yapımın yeni ismi Friendly Neighborhood Spider-Man oldu. Yapılan bu değişikliğin sebebi resmi olarak açıklanmamış olsa da, dizinin hala daha iptal edilmediği oldukça sevindirici.

Ayrıca Marvel, yeni ismi Friendly Neighborhood Spider-Man olan animasyon serisinin 2024 yılı içerisinde Disney Plus üzerinden izleyiciyle buluşacağını da resmen duyurdu. Resmen duyurulan dizinin ikinci sezonun ise ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir