Marvel Studios, Kang Karakteri İçin Oyuncularla Görüşmelere Başladı


Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri izleyiciye tanıtmaya devam ediyor. Temelleri yıllar önce atılan hikayeyi en iyi şekilde işlemeye çalışan Marvel‘da işler çıkmaza girmek üzere.

Evet, yanlış okumadınız. Marvel Sinematik Evreni‘ni oldukça kötü yönde etkileyebilecek bir olay gün yüzüne çıktı. Yeni Marvel filmlerinin süper kötüsü Kang‘e hayat veren Jonathan Majors, geçtiğimiz günlerde; Mahkeme 2 hafta süren bir sürecin sonunda Majors‘u hakkındaki 4 farklı suçlamanın iki tanesinde suçlu buldu. Ünlü isim, üçüncü dereceden kasıtlı saldırı ve taciz suçlamalarından Majors‘u haksız bularak aleyhine karar verdi.

Her ne kadar Majors‘un menajeri ünlü ismin şimdiye dek suçsuz olduğunu iddia ediyor olsa da, mahkeme geçtiğimiz saatlerde kararını açıklayarak Majors‘u suçlu buldu. Mahkemenin net kararını vermesinin ardından Marvel Studios ve Disney, Jonathan Majors ile ilişkisini tamamen koparttı. Yani bir nevi Majors, Marvel‘den kovuldu da diyebiliriz. Marvel Studios‘un yeni planlarının ne olacağı henüz net olarak bilinmiyor olsa da, yeni gelen haberlere göre stüdyo karaktere hayat vermesi için yeni isimlerle görüşmelere başladı.

Colman Domingo Yeni Kang Olabilir

Colman Domingo Kang

Sektöre ve Marvel Studios’a olan yakınlığı ile tanınan DanielRPK (Daniel Richtman) tarafından aktarılan bilgilere; Marvel Studios, Kang karakterine hayat vermesi için Colman Domingo‘nun da içerisinde bulunduğu bir grup aktör ile görüşmelere başladı. Görüşülen diğer isimler gizemini korumaya devam ediyor.

Marvel Studios ve Disney, hayranların Kang’e tam olarak ısınamaması ve karakterin yeni yapımlarda çok iyi işlenememesi nedeniyle; Fantastic Four‘un düşmanı Doctor Doom‘un yeni yapımlarda yer alacağını ima ederek değişimin sinyallerini vermiş olsa da, stüdyonun bir şekilde karakteri Marvel Sinematik Evreni‘nde tutmaya çalıştığı aşikar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir