Netflix, Damsel Filminin Yayın Tarihini Duyurdu


Dünyanın en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu Netflix, son dönemlerde oldukça kötü zamanlar geçiriyor. Geçtiğimiz aylarda ilk defa abone kaybetmeye başlayan platform, yaşanan bu talihsiz olayların önüne geçmek amacıyla birçok radikal değişiklik yapmaya başladı.

Şirketin almaya başladığı radikal kararların en başında ise, daha az ancak daha kaliteli içerikleri izleyiciyle buluşturmak yer alıyor. Bu nedenle Netflix‘in son dönemde izleyiciyle buluşturacağı pek çok yeni yapımı bulunuyor. Bu yeni yapımlardan bir tanesi de; Stranger Things ve Enola Holmes ile ününe ün katan Millie Bobby Brown‘ın başrolünde yer aldığı Damsel filmi.

Damsel Filmi İçin Paylaşılan Yeni Poster

Netflix tarafından film için yapılan resmi açıklama şu şekilde; “Sorumluluk sahibi bir genç kız, yakışıklı bir prensle evlenmeyi kabul eder. Ancak kraliyet ailesi kadim bir borcu geri ödemek için onu kurban etmeyi amaçlamaktadır. Ateş soluyan bir ejderhanın bulunduğu mağaraya atılan kız, hayatta kalmak için zekâsını ve iradesini kullanmalıdır.”

Netflix‘in en yeni yapımlarından birisi olan Damsel‘in oyuncu kadrosunda; Millie Bobby Brown, Robin Wright, Angela Bassettay Winstone, Nick Robinson ve Shohreh Aghdashloo gibi isimler yer alıyor. Filmin yapımcı koltuğunda, Joe Roth, Chris Castaldive Jeff Kirschenbaum yer alıyor. Senarist olarak ise, Dan Mazeau yer alıyor.

Netflix‘in resmi blog sayfasında paylaşılan bilgiler sayesinde, oldukça güçlü teknik ekibe sahip olan filmin yayın tarihi belli oldu. Hayranlarla paylaşılan detaylara göre yapım, 8 Mart 2024 tarihinde Netflix üzerinden izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir