Netflix, Extraction Dizisinin Spin-off Yapımı Üzerinde Çalışıyor


Dünyanın en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu Netflix, son dönemlerde oldukça kötü zamanlar geçiriyor. Geçtiğimiz aylarda ilk defa abone kaybetmeye başlayan platform, yaşanan bu talihsiz olayların önüne geçmek amacıyla birçok radikal değişiklik yapmaya başladı.

Şirketin almaya başladığı radikal kararların en başında ise, daha az ancak daha kaliteli içerikleri izleyiciyle buluşturmak yer alıyor. Bu nedenle Netflix‘in son dönemde izleyiciyle buluşturacağı pek çok yeni yapımı bulunuyor. Bu yeni yapımlardan bir tanesi de; Chris Hemsworth‘un başrolünde olduğu aksiyon film serisi Extraction.

Platformun en başarılı yapımlarından olan aksiyon film serisinin devam filmi için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Ancak, yeni gelen detaylara göre Netflix, Extraction film serisi ile aynı evrende geçecek olan bir yan yapım üzerinde çalışıyor.

Netflix, Extraction Spin-off Dizisi Üzerinde Çalışıyor

Extraction 2 Extraction 3 Chris Hemsworth

Bloomberg tarafından kaleme alınan makaleye göre Netflix; Extraction ana film serisiyle aynı evrende geçen yan dizi için ön geliştirme sürecini resmen başlatmış durumda. Ön geliştirme süreci başlayan dizinin şu an için dizinin net başrolü ve hikayenin hangi karakterler üzerinde şekillenceği net değil.

Dizinin henüz platform tarafından resmi olarak duyurulmadığını ve yapımın henüz erken geliştirme sürecinde olduğunun hatırlatalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir