Netflix, Wednesday Dizisinin Spin-off Yapımı Üzerinde Çalışıyor


Dünyanın en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu Netflix, son dönemlerde oldukça kötü zamanlar geçiriyor. Geçtiğimiz aylarda ilk defa abone kaybetmeye başlayan platform, yaşanan bu talihsiz olayların önüne geçmek amacıyla birçok radikal değişiklik yapmaya başladı.

Şirketin almaya başladığı radikal kararların en başında ise, daha az ancak daha kaliteli içerikleri izleyiciyle buluşturmak yer alıyor. Platformun izlenme rekorları kıran ve platformun en iyileri arasına adını yazdıran Wednesday dizisinin yeni sezonu için geri sayım başlamış durumda.

Netflix‘in kesenin ağzını sonuna kadar açtığı yapımlardan birisi olan Wednesday‘in yeni sezonu hayranlar tarafından uzun zamandır bekleniyor. Yeni gelen bilgilere göreyse platform, izlenme rekorları kıran dizinin evrenini genişletme kararı aldı.

Wednesday’in Sevilen Fester Amca’sına Odaklanan Dizi Yolda

Wednesday Fester Amca

Bloomberg tarafından kaleme alınan makaleye göre Netflix; Wednesday dizisinde Fred Armisen tarafından canlandırılan Fester Amca karakterine odaklanan ve ana dizi ile aynı evrende geçen yan dizi için ön geliştirme sürecini resmen başlatmış durumda. Yapım, Fester Amca‘nın kendine has maceralarını konu alacak.

Dizinin henüz platform tarafından resmi olarak duyurulmadığını ve yapımın henüz erken geliştirme sürecinde olduğunun hatırlatalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir