PlayStation 2023 Oyuncu Özetinizi Öğrenebilirsiniz


PlayStation 2023 oyuncu özeti uygulaması bugün itibarıyla başladı. Haberimizin içeriğindeki sayfadan, bu yılı geride bırakırken genel istatistiklerinize göz atabilirsiniz. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: PS5 Pro Özellikleri Sızdırılmış Olabilir


2023 yılının bitmesine artık bir şey kalmadı. Bakalım bizleri nasıl bir 2024 bekliyor? Bildiğiniz gibi PlayStation, her mevcut yılın bitişine yakın bir zamanda oyuncu özetinizi öğrenebileceğiniz ayrı bir sayfa açıyor. Kullanıcı adınız ile giriş yaptığınızda, istatistiklerinizi görebiliyorsunuz. Bir benzeri de yakın bir zaman önce başladı.

1200x627-playstation-4-oyunlarinda-artik-bu-logo-bulunacak-1600092341369

PlayStation 2023 Oyuncu Özetinizi Nasıl Öğreneceksiniz?

Buradan ilgili siteye ulaştıktan sonra, ilk olarak ‘GİRİŞ YAP’ düğmesine basıyorsunuz. Bir sonraki sayfada, e-posta adresimiz ve parolanız ile giriş yaptıktan sonra ‘GELİN BİRLİKTE BAKALIM’ düşmesi ile analizi başlatıyorsunuz.

Karşınıza gelen istatistikler ile yıl boyunca kaç oyun oynadığınızı ve kupa açtığınızı, en çok oynadığınız ilk beş oyunu, oyun ve sosyal tarzınızı, ay ay hangi oyunu oynadığınızı ve ne kadar oynadığınızı, kategoriye özel oyun listelerini, toplamda yıl boyunca kaç saat oyun oynadığınızı görebiliyorsunuz. Tercihen bu istatistiklerinizi arkadaşlarınız ile paylaşabilmeniz mümkün de oluyor. Bunun için de ekranın alt kısmındaki üç çizginin olduğu kısmı açmanız, indirmeyi istediğiniz kartın üzerine tıklamanız ve ‘İNDİRMEK’ düğmesine basmanız gerekiyor. Ayrıca farenin imlecini herhangi bir kartın üzerine getirip de farklı seçenekleri ortaya çıkartabiliyorsunuz. Mesela seçilen resmi düzenleyebiliyorsunuz.

Bu uygulama 12 Ocak 2024 tarihi itibarıyla son bulacak. Diğer bir deyişle, önümüzde daha bir aylık bir zaman var. Peki sizin 2023 yılı özetiniz nasıl? En çok hangi oyunda vakit geçirdiniz? Ne kadar kupa kazandınız? Toplamda kaç saat oyun oynadınız? Yorum kısmında bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir