Poppy Playtime’ın 3. Bölümü 30 Ocak’ta Geliyor


Büyük bir heyecanla beklenen Poppy Playtime serisinin 3. Bölümü, geliştirici MOB Entertainment tarafından açıklanan yeni tarihine göre 30 Ocak’ta yayınlanacak. “Deep Sleep” adını taşıyan bu bölüm, Poppy Playtime hayranlarını bekleyen korku ve gizem dolu bir maceraya davet ediyor.

Poppy Playtime’ın Korku Dolu Dönüşü: Deep Sleep Yolda

Poppy Playtime

Geçtiğimiz ay yaşanan gecikmeye rağmen, MOB Entertainment, bu bölümün serinin en büyük ve en korkunç oyun deneyimi olacağını söylüyor. Bölüm, yeni seviyeler, konumlar ve karakterlerle birlikte, ana düşmanı CatNap‘in tanıtımını içeriyor. CatNap, Playtime Co.’nun sevimli peluş oyuncak serisi olan Smiling Critters’ın bir parçasıydı, ancak terk edilmiş bir fabrikada başıboş bırakıldı ve Deep Sleep bölümünde oyuncularla karşılaşacak.

Poppy Playtime Bölüm 3’ün son fragmanı, CatNap’in karanlık ve gizemli dünyasına bir pencere açıyor. MOB Entertainment Kurucu Ortağı ve CEO’su Zach Belanger, “Bölüm 3 o kadar çok kötü sürpriz ve dönüşle dolu ki, oyuncuların bunu deneyimlemesi için sabırsızlanıyoruz” diyor. Oyuncular, bu bölümle birlikte Poppy Playtime evreninin daha da derinliklerine inerken, Bölüm 2’de bırakılan pek çok sorunun yanıtlarını arayacaklar.

Bölüm 3, The Dome içinde geçecek ve oyunculara beş yeni mücadeleyi, GrabPack gibi öğelerde yükseltmeleri, yeni eller ve gaz maskesi gibi özellikleri sunacak. Oyuncular aynı zamanda, terk edilmeden önce fabrikanın başına ne geldiğine dair gizemi çözmeye başlayacaklar. Ancak MOB Entertainment, yeni soruların da ortaya çıkacağını ve oyuncuların cevapları almak için bir süre daha beklemeleri gerekebileceğini belirtiyor.

30 Ocak’ta yayınlanacak olan Poppy Playtime Bölüm 3: Deep Sleep’i bekleyen oyunseverler, karanlık ve heyecan dolu bir serüvene hazır olun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir