Prince Of Persia: The Lost Crown’un PlayStation Dosya Boyutu Ortaya Çıktı


Prince Of Persia: The Lost Crown‘un PC için sistem gereksinimleri geçtiğimiz hafta açıklanmıştı. Şimdi ise PlayStation dosya boyutu ortaya çıktı. Ayrıca, erken erişim tarihleri de oyunseverlerle paylaşıldı.

Prince of Persia: The Lost Crown’un Dosya Boyutu Açıklandı

Prince of Persia: The Lost Crown

Ubisoft‘un merakla beklenen yeni Prince of Persia oyunu olan “The Lost Crown“, benzersiz bir yaklaşıma sahip ve önceki versiyonlardan farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor. Oyunun Deluxe Edition’ının erken erişim tarihi yarın başlayacak ve dosya boyutuyla ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı.

PlayStation 5 kullanıcıları, oyunu indirmek için 21.495 GB‘lık bir depolama alanına ihtiyaç duyacaklar. Bu, muhtemelen oyunun ilk gün güncellemelerini içermiyor, bu nedenle gerçek boyut daha da artabilir. Öte yandan, PlayStation 4 tarafında dosya boyutu daha küçük görünüyor ve 15 GB‘ın altında olacak.

Oyunun resmi çıkış tarihi dünya genelinde 18 Ocak 2024 olarak belirlendi, ancak erken erişim fırsatları da sunulacak. The Lost Crown‘un Standard Edition’ını ön sipariş verenler, 16 Ocak itibariyle oynayabilecekler. Deluxe Edition ön siparişi sahipleri ise 13 Ocak’ta maceralarına başlayabilecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir