PUBG Mobile 3.0 güncellemesi yayında
PUBG Mobile

PUBG Mobile 3.0 güncellemesi oyun tutkunlarının beğenisine sunuldu. Gölgelerin Gücü adı verilen sürüm ile Erangel, Livik ve Sanhok haritalarındaki popüler şehir alanlarına yeni mekanikler ve değişiklikler dahil ediliyor.

Ayrıca yeni silahlar ve becerilerle gelen oyun moduna ek olarak karla kaplı askeri bir üs etrafında geçen yeni Metro Royale haritası Kutup Üssü de güncellemede yer alıyor. Oyuncular 11 Mart’a kadar Erangel, Livik ve Sanhok haritalarını kapsayan Gölgelerin Gücü temalı yeni oyun modunda mücadele edip, yeni becerileri tecrübe edebilecek. Gölgelerin Gücü, güçlü bir yeni yakın dövüş silahı olan Gölge Bıçak’ını oyuna getiriyor. Oyuncular, bıçağın özünden gelen güç ile yakınlarındaki saldırıları savuşturabiliyor, “Sadık Kılıç” becerisi ile de önlerinden gelecek tüm atışlara karşı tetikte olarak kısa bir süre bu atışları engelleyebiliyor. Daha uzak mesafeler için ise oyunculara yeni “Kılıç Çek” becerisi sunuluyor. Bu beceriyle oyuncular, kendilerini havaya fırlatarak düşmanlarına ansızın yaklaşma ve sıkışık durumlardan da hızlıca kaçma imkanı bulabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile 3.0 güncellemesiyle ejderha hediyesi de sunuyor

Yeni Royal Pass Ace ise 14 Ocak – 16 Mart tarihleri arasında oyunda olacak. Oyuncular Royal Pass görevlerini tamamlayarak ödüller kazanıp rütbe atlayabilecek. Bunların yanı sıra efsanevi eşyalar da oyuna gelecek. Çin Yeni Yılı’nı kutlamak için 9 Şubat’tan itibaren Ejderha’nın Bereketi isimli drop’lar oyunda görülebilecek. Oyuna şimşek efektiyle düşecek olan drop’lar özel bir Ejderha Hediyesi içerecek.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir