Quentin Tarantino’nun Son Filmi The Movie Critic’den Yeni Detaylar Paylaşıldı


Hollywood’un en gözde isimlerinden birisi olan Quentin Tarantino; Rezervuar Köpekleri, Pulp Fiction, Kill Bill, Soysuzlar Çetesi gibi gişede harikalar yaratan birçok yapıma imza atmayı başardı. Her yapımıyla adından daha çok söz ettiren Tarantino, geçtiğimiz yıl kariyeri hakkında bir dizi dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Usta yönetmen kariyerinin ilk dizi projesi ile ilgilenmeye devam ederken, “geri kalmaktan korktuğu için” 10.filmiyle beraber emekli olacağını resmi olarak açıklayarak; “The Movie Critic” adını verdiği kariyerinin son filmi üzerinde çalışmalara başladı.

Samuel L. Jackson, John Travolta,Bruce Willis veLeonardo DiCaprio’nun oyuncu kadrosunda yer aldığı bilinen filmin senaristi Paul Schrader, merakla beklenen film hakkında bir dizi açıklamalarda bulundu.

The Movie Critic Filmiyle İlgili Yeni Detaylar Paylaşıldı

Quentin Tarantino

Quentin Tarantino‘nun oyuncu kadrosu yıldızlar geçidi olan son filmi The Movie Critic‘in senarist koltuğunda yer alan Paul Schrader, geçtiğimiz günlerde Fransız Le Monde gazetesi ile bir söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşi esnasında film hakkında; Quentin Tarantino‘nun 70’lerin filmlerinden bazı sahneleri yeniden yorumlayarak filmde yer almasını istediğini dile getirdi.

Tarantino, 1970’lerin filmlerinden alıntılara çokça yer vermek istiyor. Ayrıca, o döneme ait filmlerin kendi versiyonlarını da yapacak. John Flynn’in Rolling Thunder filminin sonunu orijinal senaryoda yazdığım gibi, tamamen yeniden yazılıp sulandırılmadan önce, çekmek için benden izin istedi.

Quentin Tarantino‘nun son filmi The Movie Critic‘in ne zaman izleyiciyle buluşacağı ise henüz belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir